Aktuality

10.2.2021

Informace k průběhu předmětu 11STAT:

MS Teams:

 1. Přednášky a cvičení 11STAT se konají online podle rozvrhu prostřednictvím MS Teams, kde budete všichni přidáni do příslušných týmů. Týmy se budou tvořit pravděpodobně v pondělí, po ukončení zápisu. V případě, že v úterý neuvidíte své přidání do žádného týmu, kontaktujte svého cvičícího / přednášejícího.
 2. Přednášející jsou doc. Uglickich, Dr. Pecherková.
 3. Cvičící: doc. Uglickich, Dr. Pecherková, Ing. Jozová, Mgr. Provinský.

Cvičení:

 1. Na cvičení do jiné skupiny je možné pouze po domluvě s cvičícím.
 2. První týden od 15.2 do 19. 2. všechna cvičení ODPADAJÍ a jsou věnována samostatné instalaci / přípravě programu MATLAB. Tzn. koná se pouze PŘEDNÁŠKA.
 3. K prvnímu cvičení v týdnu od 22.2 prosíme mít připravený Matlab 2020b (včetně balíčku Statistical toolbox). Ostatní toolboxy nejsou potřeba. Matlab včetně návodu pro instalaci najdete na odkazu: https://download.cvut.cz
 4. Kdo nemůže/nechce instalovat Matlab na svůj počítač, může používat Matlab Online (oficiální název Campus Wide Matlab). Návod k připojení máte na stejném odkazu: https://download.cvut.cz. Musíte ho mít připravený k prvnímu cvičení.
 5. V případě dotazů nás kontaktujte. Komunikace s vyučujícími je možná mailem, chatem v MS Teams nebo videohovorem v případě potřeby.
 6. Studijní materiály k předmětu budou dostupné v MS Teams a na webových stránkách cvičících.
 7. Informace k podmínkám udělení zápočtu sdělí cvičící na 1.hodině. Podmínky zápočtu jsou stejné ve všech skupinách.

Přednášky:

 1. První přednáška se koná 18. 2.
 2. Základní podklady pro přednášky budou umístěny v MS Teams + na webových stránkách E. Uglickich zde resp. P. Pecherkové zde
 3. Podmínky získání zkoušky budou vysvětleny na přednášce + uveřejněny na webových stránkách přednášejících.

Doufáme, že během online výuky všechno bude fungovat a přejeme klidný vstup do semestru.